Trzy razy na podium w Memoriale Pawła Pytlińskiego - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Trzy razy na podium w Memoriale Pawła Pytlińskiego

Trzy medale wywalczyli młodzicy MKS Pałac Młodzieży Tarnów podczas rozegranego w sobotę w Krakowie XI Memoriału Pawła Pytlińskiego o Puchar Białej Gwiazdy w judo.

Aleksandra Knapik (z lewej) i Gabriela Szczepanik

Na najwyższym stopniu podium stanęła występująca w wadze 40 kg Gabriela Szczepanik (na zdjęciu z prawej). Drugie miejsca w swoich kategoriach wywalczyli natomiast: Aleksandra Knapik (52 kg – na zdjęciu z lewej) oraz Jeremiasz Banek (66 kg).

Warto dodać, że medale zdobyte w tych zawodach przez podopiecznych trenera Jerzego Szczepanika mają symboliczne znaczenie. Zamordowany w 2013 roku w jednym z krakowskich klubów Paweł Pytliński swoją przygodę z judo rozpoczął bowiem właśnie w Pałacu Młodzieży w Tarnowie.