Mnóstwo goli w trzeciej kolejce - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Mnóstwo goli w trzeciej kolejce

Po przerwie przeznaczonej na rozegranie czterech grup Pucharu Ligi 2016/2017 futsal powrócił na parkiet hali „Jaskółka”. W kolejnej kolejce Tarnowskiej Ligi Futsalu padło aż 37 goli.

Najwięcej z nich zdobyło Lumaro Elbud, pokonując aż 10 do 0 Control Process Luxtorpedę. Połowę z tych trafień zdobył Dawid Sojda. Hat-trickiem popisał się Szymon Adamski. Po jednym oczku dołożyli Bartłomiej Krużel i Tomasz Lipiński.

Dobrze nastawione celowniki miał także Gryf Borzęcin, który zmierzył się z Kocik Grabówką. Nie do zatrzymania był Dawid Curyło, który zdobył pierwsze dwa gole, a potem skompletował hat-tricka. Rafał Ciesielski, Łukasz Dziedzic i Krystian Białek również wykorzystali swoje okazje, przez co beniaminek musiał uznać wyższość rywala.

„One man show” w wykonaniu Artura Barszcza zapewniły trzy punkty AFT MPEC, choć na jego pierwsze dwa trafienia zdołali odpowiedzieć: Damian Chudyba i Piotr Boruch z Pchelkowsky Tar-Sped. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2. Podobnie zakończył się pojedynek mistrzów, w którym Topicar Auto Części okazał się lepszy od Rock N` Rolla.

W ostatniej kolejce Grupy Azoty PROREM grała z Westovią Okna Pawłowski. Po wyrównanym początku na listę strzelców wpisał się Artur Biały i dwukrotnie Łukasz Kazik, a „żabki” zdołały odpowiedzieć trafieniem Dawida Szczerby. Po zmianie stron sytuacja się odwróciła i dwa gole Mateusza Jurczyka oraz strzał Przemysława Burego dały Westovii prowadzenie. Po chwili było już 4:4, a piłkę do bramki skierował Bartłomiej Motyka.