Październik miesiącem walki z rakiem piersi
12.10.2011, 13:15Dyrekcja Szpitala im. św. Łukasza oraz amazonki z klubu „Amazonka” zapraszają na ogólnodostępne badania profilaktyczne piersi, które odbędą się w dniu 15 października (sobota) br. w godz. 9 - 15 w pomieszczeniach Zakładu Radioterapii Szpitala św. Łukasza przy ulicy Lwowskiej 178.



