Na temat współpracy międzynarodowej w Białej Cerkwi
21.10.2011, 15:36Tarnowska delegacja wróciła z Ukrainy. Wyjazd odbywał się w ramach współpracy miast partnerskich Tarnowa i Białej Cerkwi. Był to pierwszy pobyt prezydenta Ryszarda Ścigały w tym mieście. W delegacji uczestniczyli również członkowie Związku Polskich Artystów Plastyków realizujący międzynarodowy program „Tygiel Kultury”.



