Siatkarki Grupy Azoty PWSZ rozpoczynają walkę w półfinałach
15.03.2019, 10:51Po wyeliminowaniu w ćwierćfinale play-offów ekipy Uni Opole, pierwszoligowe siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów czeka teraz konfrontacja z Wisłą Warszawa. Pierwsze dwa półfinałowe mecze - podobnie jak w ćwierćfinale gra się tu do trzech zwycięstw - rozegrane zostaną w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie: w sobotę o godz. 18 i w niedzielę o godz. 17.

.jpg)
.jpg)




.jpg)





