Kolejna wyprawa juniorek do Trójmiasta
11.04.2019, 15:01Po zajęciu drugiego miejsca w rozegranym trzy tygodniu temu ćwierćfinałowym turnieju w Gdańsku, koszykarki MKS Pałac Młodzieży Tarnów czeka kolejny wyjazd do Trójmiasta. Od soboty do poniedziałku podopieczne trenera Pawła Michalika, o awans do finałowej ósemki rywalizować będą bowiem w Gdyni.





.jpg)







