Zimowy Turniej Oyama Karate

W hali Szkoły Podstawowej nr 20 z Oddziałami Sportowymi w Tarnowie-Mościcach rozegrany został XV Zimowy Turniej Oyama Karate o Puchar Tarnowskiego Klubu Sportowego Oyama Karate. Rywalizowali w nim zawodnicy z różnych sekcji działających na terenie naszego miasta.

Zmagania odbywały się w trzech konkurencjach: kumite (walka), kata (prezentacja ustalonych form obrony i ataku) oraz sprawność. Decyzją arbitrów – sędzią głównym zawodów był sensei Dariusz Hachaj 4 dan – najwszechstronniejszymi zawodnikami turnieju wybrani zostali Aleksandra Zych oraz Dawid Sroka, którzy otrzymali okolicznościowe statuetki.

 

Wyniki:

Kategoria Sprawność

 

Dziewczynki 5-6 lat

1. Aleksandra Misaczek

2. Iga Witos

 

Dziewczynki 7-8 lat

1. Jagoda Kostrzewa

2. Gabriela Kwaśniak

3. Natalia Liszka

 

Chłopcy 5-6 lat

1. Jakub Trojanowski

2. Bartosz Budzyński

 

Chłopcy 7-8 lat

1. Antoni Rojek

2. Oskar Sroka

 

Chłopcy 9 i więcej lat

1. Mateusz Trojanowski

2. Hubert Firmuga

3. Szymon Budzyński i Tomasz Kwaśniak

 

Kategoria Kata

 

Dziewczynki 9-10 lat

1. Aleksandra Zych

2. Maja Witos

3. Karolina Kwaśniak

 

Dziewczynki 12 i więcej lat

1. Karolina Nowak

2. Magdalena Stec

3. Gabriela Stańczyk

 

Chłopcy 7-8 lat

1. Piotr Makowski

2. Karol Zdeb

 

Chłopcy 9-10 lat

1. Mateusz Nowak

2. Nikodem Bober

3. Maksymilian Mikos

 

Chłopcy 11-12 lat

1. Jakub Wlazło

2. Mateusz Zieliński

3. Wiktor Ból i Mikołaj Stós

 

Chłopcy 13 i więcej lat

1. Kacper Wnęk

2. Krzysztof Wnętrzak

3. Igor Biały

 

Młodzież i dorośli – open I

1. Grzegorz Nowak

2. Michał Kasperek

3. Oliwier Wnętrzak

 

Młodzież i dorośli – open II

1. Szymon Liszka

2. Dawid Sroka

3. Jakub Wnęk

 

Kategoria Kumite
 

Dziewczynki do 7 lat

1. Aleksandra Misaczek

2. Natalia Liszka

 

Dziewczynki do 8 lat

1. Jagoda Kostrzewa

2. Gabriela Kwaśniak

 

Dziewczynki 9-10 lat

1. Aleksandra Zych

2. Julia Stańczyk

3. Karolina Kwaśniak

 

Dziewczynki 10-11 lat

1. Gabriela Stańczyk

 

Dziewczynki 12 i więcej lat

1. Magdalena Stec

2. Karolina Nowak

3. Natalia Błocho

 

Chłopcy do 7 lat

1. Karol Zdeb

2. Jakub Trojanowski

3. Antoni Rojek

 

Chłopcy 8-10 lat - do 40 kg

1. Mateusz Zieliński

2. Hubert Firmuga

3. Piotr Makowski

 

Chłopcy 8-10 lat - powyżej 40 kg

1. Nikodem Bober

2. Wiktor Ból

3. Tomasz Kwaśniak

 

Chłopcy 12 i więcej lat

1. Krzysztof Wnętrzak

2. Mikołaj Stós

3. Jakub Wlazło

 

Młodzież i dorośli – open I

1. Grzegorz Nowak

2. Szymon Liszka

3. Oliwier Wnętrzak

 

Młodzież i dorośli – open II

1. Jakub Wnęk

2. Dawid Sroka

3. Tomasz Zdeb

(sm)

(sm)