Zdrowy Projekt mistrzem Tarnowskiej Ligi Koszykówki - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zdrowy Projekt mistrzem Tarnowskiej Ligi Koszykówki

Pierwsza połowa finałowego spotkania miała wyrównany przebieg. Koszykarze Mpetrol Sharks nie mogli wprawdzie znaleźć drogi do kosza, ale do przerwy przegrywali różnicą ośmiu tylko punktów. W drugiej połowie, skuteczna gra Marka Półtoraka i Daniela Stawarskiego, spowodowała, że mecz toczył się przy wyraźnej przewadze Zdrowego Projektu, który ostatecznie wygrał różnicą ponad dwudziestu punktów.

Mpetrol Sharks – Zdrowy Projekt 66-89 (37-45)

Mpetrol Sharks: Rafał Piwowarczyk 32, Mateusz Jarosiński 20 (2x4, 2x3), Grzegorz Banach 8, Wojciech Kuraś 6.

Zdrowy Projekt: Marek Półtorak 40 (3x3), Daniel Stawarski 26 (2x3), Jacek Put 9, Marcin Put 9, Maciej Łabuda 5.

MVP finału: Marek Półtorak (Zdrowy Projekt)

Hetman Killer’s: Jakub Maciejewski 30 (8x3), Rafał Krukar 25, Miłosz Stawarz 19 (2x3), Jarosław Nowak 3.

Imprezą towarzyszącą finałowi był konkurs rzutów za trzy punkty, w którym wystartowało jedenastu zawodników. Zwyciężył w nim Daniel Stawarski (Zdrowy Projekt), pokonując w finale Mateusza Jarosińskiego (Mpetrol Sharks).