W sobotę pucharowe mecze futsalistek
Już w najbliższą sobotę, 10 stycznia dwie tarnowskie drużyny: TS Iskra oraz AZS PWSZ przystąpią do rywalizacji w pierwszej rundzie futsalowego Pucharu Polski kobiet.
AZS PWSZ Tarnów o godz. 19 zmierzy się w hali Akademii Tarnowskiej z dobrze sobie znaną z występów w czwartej grupie pierwszej ligi, Puszczą Niepołomice. Zespoły te w połowie listopada rozegrały w Tarnowie mecz ligowy, zakończony wygraną „akademiczek” 7-2.
TS Iskra Tarnów o godz. 12.45 zagra natomiast na wyjeździe - w Marcinkowicach - z UKS 3 Fakro Jelna. Dla gospodyń będzie to drugi pojedynek w tej edycji pucharowych zmagań. W rundzie przedwstępnej pokonały one bowiem 9-3 AZS UJK Kielce. Wcześniej triumfowały w rozgrywkach małopolskiego Pucharu Polski, w finale pokonując 3-1 Olimpię Osieczany.
(sm)



