Tylko 3 punkty do medalu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Tylko 3 punkty do medalu

Tylko 3 punków zabrakło do medalu w drugim starcie na Akademickich Mistrzostwach Świata w Kazaniu zawodniczce TKS LOK Tarnów Patrycji Kubisztal.

W drugim starcie na Akademickich Mistrzostwach Świata tym razem w Karabinie Sportowym 3 x 20 Polki zajęły 4. miejsce. Zwyciężyły Koreanki przed Irankami i Rosjankami.

Natomiast Olimpijka z Londynu Paula Wrońska zdobyła złoto indywidualnie z bardzo dobrym życiowym wynikiem 587 punktów , bardzo udany start zaliczyła Patrycja Kubisztal, która zajęła 14. miejsce z 574 punktami. To tylko o dwa mniej od życiówki. Trochę zawiodła Żaneta Iwaszuk, która strzeliła dużo poniżej swoich możliwości - 40. miejsce i 557 punktów .

Udany start dziewcząt to dobry prognostyk przed Uniwersjadą, która w 2013 r. odbędzie się właśnie w Kazaniu .