Tarnowscy mini żużlowcy górą - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Tarnowscy mini żużlowcy górą

W ostatniej kolejce Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Drużynowych Mistrzostw Polski w mini żużlu górą byli zawodnicy UKS Jaskółki Tarnów. Zawody rozegrano na torze w Częstochowie.

W IMP z kompletem punktów na pierwszym stopniu podium uplasował się Mateusz Cierniak. Drugie miejsce zajął jego kolega z zespołu Piotr Świercz, który zdobył 12 pkt. Dobrą dyspozycję pokazał też Mateusz Gzyl, który wywalczył 6 pkt i został sklasyfikowany na 11. pozycji.

III rundę DMP także zdominowali tarnowianie. Punkty dla Tarnowa zdobyli: Mateusz Cierniak - 11+1bonus, Piotr Świercz - 11+1bonus oraz Mateusz Gzyl - 4+1bonus.