Remis w meczu Kawalerów z Żonatymi - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Remis w meczu Kawalerów z Żonatymi

Wczoraj w samo południe, zgodnie z wieloletnią tradycją, na stadionie przy ul. Bandrowskiego rozpoczął się noworoczny trening piłkarzy Tarnovii, podczas którego doszło do pojedynku Kawalerów i Żonatych.

W trwającym 2x30 minut spotkaniu obok aktualnych czwartoligowców zagrali wychowankowie najstarszego tarnowskiego klubu reprezentujący obecnie barwy innych zespołów oraz byli piłkarze Tarnovii, którzy zakończyli już karierę.

Pierwszą bramkę zdobył o godz. 12.02, grający obecnie w tarnowskim Metalu, Tomasz Barczak, wyprowadzając na prowadzenie ekipę Kawalerów. Wyrównujące trafienie było dziełem Tomasza Prokopa, a rezultat do przerwy na 2-1 dla Kawalerów ustalił Daniel Przydział. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 2-2, a bramkę dającą Żonatym remis zdobył w drugiej połowie Dariusz Szlachetka.