Pierwsza porażka futsalistek Tarnovii - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Pierwsza porażka futsalistek Tarnovii

Pierwszej w tym sezonie porażki doznały występujące w grupie południowej 2 (małopolskiej) pierwszej ligi, futsalistki Tarnovii. W rozegranym awansem wyjazdowym pojedynku z Respektem Myślenice tarnowianki przegrały 3-5 (3-4).

Piłka do futsalu

Zdecydowanie lepiej we wczorajszy mecz weszły gospodynie, które w 2 min po dwóch strzałach Zuzanny Węglarz prowadziły 2-0. W 6 min kontaktową bramkę dla zespołu trenera Jacka Ćwika zdobyła Gabriela Gębica. W odpowiedzi, hat-trick skompletowała jednak Zuzanna Węglarz, a w 17 min tarnowską bramkarkę pokonała również Alicja Duszyk i Respekt wygrywał już 4-1. Kolejny fragment spotkania należał do Tarnovii. Celne strzały Agnieszki Derus i Gabrieli Krawczyk, spowodowały, że minutę później nasz zespół przegrywał tylko 3-4 i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron padła już tylko jedna bramka. W 27 min na listę strzelczyń wpisała się Karolina Topa, przedłużając tym samym do czterech spotkań zwycięską serię ekipy z Myślenic.

Tarnovia: Anna Wełna – Agnieszka Derus 1, Gabriela Kusion 1, Aleksandra Skrzyniarz, Katarzyna Trytek oraz Gabriela Gębica 1, Gabriela Krawczyk 1, Katarzyna Białoszewska, Aniela Drwal.