Niespodzianki na turnieju w Krakowie - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Niespodzianki na turnieju w Krakowie

Z brązowym medalem z zawodów pucharu Polski młodzików i młodziczek wróciła Beata Michałek, zawodniczka Błękitnych-MPEC. Podopieczna Krzysztofa Sieniawskiego wystartowała w wadze do 48 kg i sięgnęła po drugi brązowy krążek w tym roku.

W turnieju w Krakowie wzięło udział ponad 170 zawodników. Tarnowski klub reprezentował też Patryk Włodarski, który w wadze do 38 kg zajął punktowane siódme miejsce.

Również w Krakowie rozegrano finały Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Wisły. Miłą niespodziankę sprawili najmłodsi zawodnicy sekcji. W mocno obsadzonym turnieju z udziałem ponad 320 zawodników i zawodniczek z całego kraju i Ukrainy tarnowianie wywalczyli trzy medale. Najlepiej zaprezentował się Michał Florek, który w wadze 51+ wywalczył złoty medal. Na trzecim stopniu podium stanęli: Mateusz Brożek w wadze do 33 kg oraz Oskar Reneson w wadze do 55 kg.