Medalowe starty karateków - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Medalowe starty karateków

170 zawodników z całej Polski wzięło udział w turnieju karate poświęconym pamięci zmarłego w czerwcu tego roku Wiesława Gwizda. Tarnów reprezentowała 15-osobowa grupa z klubu Karate Kyokushin. 11 zawodników stanęło na podium.

Pierwsze miejsce wywalczyła Aleksandra Sikora. Na drugim stopniu podium uplasowali się: Krystian Bajan, siostry – Natalia i Kornelia Korzec, Angelika Michoń oraz Daria Boryczko. Trzecie miejsce zajęli:  Franciszek Łapiński, Miłosz Adamczyk, Tomasz Burnat, Hanna Dyngosz oraz Daria Starzec.

W klasyfikacji drużynowej tarnowska ekipa uplasowała się na czwartej pozycji. Najlepszym zespołem turnieju był klub ze Skarżyska-Kamiennej.