Kawalerowie po raz kolejny pokonali żonatych - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Kawalerowie po raz kolejny pokonali żonatych

W samo południe pierwszego dnia Nowego Roku na stadionie przy ul. Bandrowskiego rozpoczął się tradycyjny pojedynek pomiędzy dwoma zespołami Tarnovii. Ekipa kawalerów, czyli obecnych zawodników najstarszego tarnowskiego klubu pokonała w nim 5-2 (4-1), złożony z byłych piłkarzy Tarnovii, zespół żonatych.

Pamiątkowe zdjęcie noworocznego treningu piłkarzy Tarnovii

Pierwszą w Nowym Roku bramkę zdobył o godz. 12.06 Francis Bigas, po którego strzale kawalerowie prowadzili 1-0. Dwie minuty później rozmiary prowadzenia czwartoligowców podwyższył Rafał Kozioł. W 20 min trzecią bramkę dla kawalerów strzelił Krzysztof Kucharzyk, a w 22 min bramkarza żonatych po raz drugi pokonał Rafał Kozioł. Wynik do przerwy (grano 2x30 minut) ustalił natomiast w 23 min Artur Prokop.

Chwilę po wznowieniu gry po przerwie (33 min) rzut karny wykorzystał Marcin Gąsior i strata żonatych zmalała do dwóch bramek. Wygraną kawalerów przypieczętował w 37 min Rafał Kozioł, notując tym samym hat-trick.