Judoczka znowu na podium - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Judoczka znowu na podium

Reprezentantka MKS Pałac Młodzieży Tarnów Magdalena Górska zajęła trzecie miejsce w Międzynarodowym Pucharze Polski - Memoriale Józefa Wiśniewskiego juniorek młodszych i juniorów młodszych rozgrywanym 7 listopada w Bytomiu. Kilka tygodni wcześniej zawodniczka zdobyła mistrzostwo Polski młodziczek.

Tarnowska judoczka stoczyła pięć walk z czego cztery zwycięskie. Magdalena Górska zdobyła brązowy medal w wadze 70 kg.

Blisko zdobycia medali byli  pozostali zawodnicy MKS PM. Piąte miejsca zajęli: Dominik Duź w wadze 50 kg i Gabriela Grzegórzek (52 kg). Maksymilian  Hajduk (waga 46 kg) i Krzysztof Gruchała (55 kg) uplasowali się na siódmych miejscach.

Wywiad z Magdaleną Górską można przeczytać w listopadowym numerze miesięcznika tarnow.pl