Futsalistki Iskry z kompletem wygranych - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Futsalistki Iskry z kompletem wygranych

Kolejne dwa zwycięskie mecze mają za sobą, występujące w czwartej grupie pierwszej ligi TLF, futsalistki TS Iskra Tarnów. W domowych spotkaniach, rozgrywanych w hali w Dębnie, pokonały one Wawel Kraków oraz Kalwariankę Kalwaria Zebrzydowska.

Futsalistki Iskry Tarnów

W pojedynku trzeciej kolejki, podopieczne trenera Jakuba Ćwika zmierzyły się z Wawelem Kraków. Pierwszą bramkę zdobyły w 8 min krakowianki, a jej autorką była Dominika Biel. Odpowiedź piłkarek Iskry była jednak bardzo szybka, w 10 min do remisu doprowadziła Gabriela Kusion, dwie minuty później drugiego gola dla gospodyń strzeliła Karolina Kozioł. Wynik do przerwy ustaliła w 15 min Katarzyna Trytek. Po zmianie stron padły tylko dwie bramki. W 22 min na listę strzelczyń wpisała się Aleksandra Skrzyniarz, a rezultat na 4-2 (3-1) ustaliła w 35 min Patrycja Ciepielowska.

Tydzień później tarnowianki w zaległym meczu pierwszej kolejki zagrały z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska. W 5 min po uderzeniach Gabrieli Kusion (2 min) i Kingi Suchanek (5 min) było 1-1. W kolejnych minutach pierwszej połowy między słupki trafiały jednak już tylko podopieczne trenera Jacka Ćwika: Karolina Kozioł (6 min), Aleksandra Skrzyniarz (9 min) oraz dwukrotnie Weronika Kolarz (10 i 11 min). Pierwsze minuty po przerwie miały podobny przebieg do początkowych fragmentów pierwszej połowy – na bramkę Eweliny Bojdo (22 min) celnym strzałem odpowiedziała Nikola Wacław (24 min). W 32 min po trafieniach: Karoliny Kozioł (28 min), Weroniki Najberek (30 min), Katarzyny Trytek (30 min) i Mileny Michałek (32 min), Iskra wygrywała 10-2. W końcówce na listę strzelczyń wpisały się jeszcze Nikola Wacław (35 min) oraz Milena Michałek (36 min) i mecz zakończył się wygraną Iskry 11-3 (5-1).

TS Iskra: Karolina Placek – Gabriela Kusion 1 i 1, Aleksandra Skrzyniarz 1 i 1, Katarzyna Trytek 1 i 1, Ewelina Bojdo 0 i 1 oraz Klaudia Skrzyniarz – Karolina Kozioł 1 i 2, Weronika Kolarz 0 i 2, Milena Michałek 0 i 2, Weronika Najberek 0 i 1, Amelia Bachulska 0 i -, Xymena Raputa - i 0.