Emocje w drugiej rundzie - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Emocje w drugiej rundzie

W Tarnowie trwają rozgrywki ligi kartingowej. W drugiej rundzie bezkonkurencyjny okazał się Tomasz Dudek, który wygrał zawody zorganizowane na arenie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów.

Tomasz Dudek był także najszybszy w sesji kwalifikacyjnej. Tuż za nim uplasował się Wojciech Rędzina. Trzeci był Krzysztof Kłusak. Pierwszy finał po emocjonującej jeździe wygrał Tomasz Dudek. Na drugiej pozycji wyścig ukończył Wojciech Rędzina. Kolejny na metę dojechał Bartosz Turek. W drugiej odsłonie rywalizacji finał A to już pewna wygrana Tomasza Górskiego. Drugi był Kamil Turek a trzeci Tomasz Dudek.

Po dwóch rundach w klasyfikacji generalnej ligi na pozycję lidera wskakuje Tomasz Górski z dorobkiem 140 punktów. Na drugim miejscu jest Maciej Skuza z 138 punktami. Trzecią lokatę zajmuje Konrad Malawski z 110 punktami.

III rundę kartingowych zmagań zaplanowano 21 listopada. Start o godz. 20:00.