Drugie miejsce futsalistów Unii w Słomnikach - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Drugie miejsce futsalistów Unii w Słomnikach

Młodzi futsaliści tarnowskiej Unii rywalizowali w niedzielę w rozegranym w Słomnikach pierwszym turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Polski trampkarzy (U15). Tarnowianie zakończyli go na drugiej pozycji.

Piłka do futsalu

Zawodnicy „Jaskółek” rozpoczęli zmagania od dwóch porażek: 0-2 z BSF-em Bochnia i 2-5 z Garbarnią Kraków. Zdecydowanie lepiej powiodło się im w dwóch pozostałych meczach. Po wygranej 4-1 z gospodarzami zawodów, Słomniczanką, w ostatnim spotkaniu zwyciężyli 3-1 AP Canpack Okocimski Brzesko.

Turniej z kompletem dwunastu punktów wygrała Garbarnia Kraków. Drugie miejsce zapewniła sobie Unia Tarnów, a na trzeciej pozycji sklasyfikowana została Słomniczanka – obie drużyny zdobyły po sześć punktów. Czwartą lokatę wywalczyli futsaliści BSF-u Bochnia, z ostatnim miejscem pogodzić musiała się natomiast ekipa AB Canpack Okocimskiego Brzesko – oba zespoły wywalczyły po trzy punkty.

Drugi i zarazem ostatni turniej eliminacyjny rozegrany zostanie podczas pierwszego styczniowego weekendu w Bochni. Awans do turnieju finałowego – jego organizatorem będzie Bór Regut – uzyskają dwie najlepsze drużyny.