Zbiornik Skrzyszów już za dwa lata
04.04.2012, 12:15W tarnowskiej agendzie Urzędu Marszałkowskiego, w obecności wicemarszałka województwa Romana Ciepieli i członka zarządu Stanisława Sorysa, podpisano umowę dotyczącą poprawy bezpieczeństwa powodziowego w regionie. Sygnatariuszami porozumienia w sprawie budowy zbiornika retencyjnego Skrzyszów są Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych oraz wykonawca inwestycji. Zbiornik ma być gotowy już za dwa lata.



