Ślubowanie radnego
10.09.2015, 09:51Mariusz Kajpus złożył ślubowanie radnego podczas XIV zwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Tarnowie, która odbyła się 10 września. Nowy rajca znalazł się w radzie po złożeniu mandatu przez Bartłomieja Babuśki. Lek. wet. Mariusz Kajpus w powtórzonych wyborach w okręgu nr III uzyskał 142 głosy, zajmując tym samym drugie miejsce na liście Platformy Obywatelskiej.








