Kobieco w biznesie - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Kobieco w biznesie

To nazwa nowego cyklu spotkań organizowanych dla kobiet przez Stowarzyszenie Kreatywnie w Biznesie. Podczas pierwszego spotkania, które odbyło się 24 czerwca w Centrum Sztuki Mościce, przygotowano warsztaty na temat pewności siebie i autoprezentacji.

warsztaty z CSM, fot. ADplus Media

Wydarzenie skierowane było do uczestniczek projektu rozwijających swoje kompetencje zawodowe i biznesowe. Tematyka warsztatu koncentrowała się na budowaniu pewności siebie oraz skutecznej prezentacji własnych umiejętności i doświadczenia.

Zainteresowanie wydarzeniem było duże – wszystkie miejsca zostały zarezerwowane krótko po uruchomieniu zapisów. Organizatorzy zapowiadają kolejne spotkania w ramach projektu, które odbędą się 15 i 22 lipca. Szczegóły dotyczące zapisów można znaleźć TU.

Projekt „Kobieco w biznesie” jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa.

(ww)


Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoEuropejski Fundusz SpołecznyProgram czyste powietrze - weź dotację, wymień piecEkointerwencja - Zgłoś spalanie odpadów lub naruszenie uchwały antysmogowejCiepłe mieszkanieTarnów.pl miesięcznik miejski