Sukces Centrum Sztuki Mościce
16.12.2015, 12:32Dwie nagrody z zakresu promocji regionu i popularyzacji dobrych praktyk w obszarze kultury otrzymali pracownicy Centrum Sztuki Mościce. Nagrodą im. Jana Szczepanika uhonorowano Agnieszkę Kawę, dyrektor placówki. Wyróżnienie „Złoty Honorowy Bilet” otrzymała z kolei Katarzyna Piszczek, kierownik kina Millenium.












