Ciureja walczy dalej
11.07.2017, 10:11W Pułtusku rozpoczęły się wczoraj zmagania w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie. W pierwszym dniu rywalizowali kadeci. W ringu pokazali się dwaj tarnowianie, a bilans ich walk to zwycięstwo i porażka.













