Cztery medale judoków w Wolbromiu
21.09.2017, 10:32Z czterema medalami powrócili tarnowscy judocy z rozgrywanych podczas weekendu w Wolbromiu, Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Małopolski juniorów młodszych. Na najwyższym stopniu podium stanęli w tych zawodach Dawid Reneson z Błękitnych-MPEC Tarnów oraz Hubert Włodarski z MKS Pałac Młodzieży Tarnów.













