Wypływali czternaście miejsc na podium
08.06.2022, 13:22Młodzi tarnowscy pływacy z powodzeniem rywalizowali w odbywających się w Oświęcimiu, Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w pływaniu dzieci i młodzików. Plonem ich występów było czternaście medali: trzy złote, siedem srebrnych i cztery brązowe.













