Trzy złote medale tarnowskich wspinaczek
05.07.2022, 10:16Z trzema złotymi medalami powróciły tarnowskie zawodniczki, rywalizujące w rozegranych podczas weekendu w Krakowie Mistrzostwach Polski młodzików, juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców w boulderingu.













