W niedzielę mecz w Wieliczce
23.02.2023, 09:15W jedenastej kolejce trzeciej ligi koszykówki mężczyzn, Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów zagra w niedzielę w Wieliczce z tamtejszym UKS Regis. Początek spotkania o godz. 18.30.
W jedenastej kolejce trzeciej ligi koszykówki mężczyzn, Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów zagra w niedzielę w Wieliczce z tamtejszym UKS Regis. Początek spotkania o godz. 18.30.
Miniony weekend był udany dla naszych drużyn walczących o punkty w ligach prowadzonych przez Małopolski Związek Piłki Siatkowej. Swoje mecze z zespołami z Bobowej wygrały zarówno UKS Jedynka, jak i MUKS Iskierka.
Ogłoszony został terminarz czwartej edycji Centralnej Ligi Juniorek U-15 w piłce nożnej. Jedną z grających w niej drużyn będzie ekipa beniaminka, TS Iskra Tarnów.
Kamil Orlik został nowym piłkarzem trzecioligowej drużyny Unii Tarnów. 24-letni skrzydłowy wrócił do Tarnowa po dziewięciu latach, dołączając do swojego młodszego o rok brata, Patryka.
Na zakończenie rozgrywek w czwartej grupie pierwszej ligi futsalu kobiet, TS Iskra Tarnów zmierzyła się w hali w Dębnie z KS Tyniec. Spotkanie to zakończyło się porażką zespołu trenera Jacka Ćwika 2-4 (2-1).
Młodym piłkarzom ręcznym MKS Pałac Młodzieży Tarnów nie udało się po raz trzeci z rzędu awansować do Final Four Mistrzostw Polski juniorów. W rozegranym w Kielcach turnieju 1/4 finału, podopieczni trenera Dawida Ciochonia zajęli czwartą pozycję i zostali sklasyfikowani w Polsce na miejscach 7-8.
W dwunastej kolejce spotkań drugiej ligi koszykówki kobiet, w hali przy ul. Gumniskiej doszło do meczu „na szczycie”. Wicelider, MKS Pałac Młodzieży Tarnów pokonał w nim 70-66 (12-15, 17-21, 28-18, 13-12) lidera, Ikara Niepołomice. Dzięki tej wygranej, podopieczne trenera Krzysztofa Wawrzonka umocniły się na drugim miejscu w tabeli.
W meczu szesnastej kolejki Tauron Ligi, siatkarki Roleski Grupa Azoty ANS przegrały na wyjeździe 1-3 (15-25, 25-17, 22-25, 18-25) z BKS Bostik Bielsko-Biała. Spotkanie to miało bardzo podobny przebieg do pierwszego w tym sezonie pojedynku tych drużyn, rozegranego pod koniec listopada ubiegłego roku w Arenie Jaskółka Tarnów. Wtedy również tarnowianki wysoko wygrały drugiego seta, a w trzech pozostałych musiały uznać wyższość rywalek. ...
Piłkarze ręczni Grupy Azoty Unii Tarnów nie byli faworytem wyjazdowego spotkania szesnastej serii PGNiG Superligi, w którym przyszło im zagrać z Orlen Wisłą Płock. W Orlen Arenie nie doszło do niespodzianki, niepokonani w tym sezonie gospodarze pewnie wygrali 33-26 (15-12), umacniając się na czele tabeli. Porażka ta zepchnęła nasz zespół na siódme miejsce w tabeli.
W szesnastej kolejce Tauron Ligi, siatkarki Roleski Grupy Azoty ANS Tarnów, po raz pierwszy od dłuższego czasu – konkretnie od 9 stycznia – zagrają na wyjeździe. W niedzielę tarnowianki czeka mecz z BKS Bostik Bielsko-Biała. Początek spotkania o godz. 19.