Zadaj pytanie, prezydent odpowie

Telewizja STARnowa TV, we współpracy z Wydziałem Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa realizuje cykliczny program „Dwa kwadranse prezydenta" z udziałem prezydenta Romana Ciepieli. Program w przeważającej części opiera się na pytaniach zadawanych prezydentowi przez tarnowian. Po wakacyjnej przerwie program wraca 2 września.

Program (aktualne i archiwalne można oglądać tutaj) składa się z dwóch części. Część pierwsza to informacja prezydenta o bieżących wydarzeniach w mieście i planach na najbliższe dni i tygodnie. Część druga to odpowiedzi na pytania zadane przez tarnowian. Mieszkańcy miasta swoje pytania zadają podczas ulicznych sond realizowanych przez reporterów STARnowa TV można je także przysyłać pocztą elektroniczną na adres media@umt.tarnow.pl z tematem „Pytanie do prezydenta”. Można nadsyłać również krótkie materiały wideo z pytaniem, nagrane np. smartfonem (nagranie w poziomie). Jeżeli pliki wideo będą za duże, aby przesłać je e-mailem, można skorzystać np. z aplikacji Wetransfer lub umieścić w chmurze, a nam podesłać link do pobrania. Nadesłane materiały zostaną wyemitowane w programie.

Program jest wśród cyklicznych audycji dostępnych w serwisie internetowymstarnowa.pl, jest również emitowany na kanale 226 w sieci telewizji kablowej firmy MultiMedia i kanałach 226 i 140 sieci kablowej Vectra, z którymi współpracuje STARnowa TV. Audycję oglądać też można w miejskim serwisie informacyjnym pod adresem www.tarnow.pl oraz na miejskim kanale YouTube.

Oczekujemy na pytania , które należy przesyłać na adres media@umt.tarnow.pl. Telewizja STARnowa.pl uruchomiła również specjalny numer telefonu 14 68 90 762, pod który można zadzwonić i zostawić wiadomość głosową.

Kolejna audycja „Dwa kwadranse prezydenta” zostanie wyemitowana w czwartek 2 września o godzinie 20.