Powitanie lata na os. Koszyce - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Powitanie lata na os. Koszyce

Animacje, koncerty i zabawa taneczna – tak w skrócie zapowiada się piknik „Powitanie lata na os. Koszyce”. Jego termin wyznaczono w sobotę, 27 czerwca na Placu J. Kusocińskiego przy ul. Raginisa. Start o godz. 16.

plakat imprezy "Powitanie lata na os. Koszyce"

Na dobry początek zaplanowano świętowanie z myślą o najmłodszych. Czekać będą na nich: kreatywne animacje, konkursy z nagrodami, gry zespołowe i dmuchańce.

Z kolei o godz. 19 rozpocznie się część koncertowa. Jako pierwszy przed publicznością pojawi się Nikodem Liro, który zaprezentuje utwory Zbigniewa Wodeckiego. Następnie przewidziano koncert „Moja szkatułka – Grechuta Tribute”.

O godz. 21:30 uczestnicy pikniku będą mogli wziąć udział w plenerowej zabawie tanecznej. Tę część imprezy poprowadzi DJ.

Organizatorami są Rada Osiedla Koszyce oraz Tarnowskie Centrum Kultury. Wydarzenie finansowane z budżetu miasta Tarnowa.

 

Harmonogram:

16:00 – Animacje, konkursy, zabawy rodzinne i dmuchańce
19:00 – Koncert Nikodema Liro (przeboje Zbigniewa Wodeckiego)
20:30 – Koncert „Moja szkatułka – Grechuta Tribute”
21:30 – Plenerowa zabawa taneczna z DJ-em
24:00 – Zakończenie imprezy.

(ww)


Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoEuropejski Fundusz SpołecznyProgram czyste powietrze - weź dotację, wymień piecEkointerwencja - Zgłoś spalanie odpadów lub naruszenie uchwały antysmogowejCiepłe mieszkanieTarnów.pl miesięcznik miejski