Powitaj lato na os. Koszyce - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Powitaj lato na os. Koszyce

W najbliższą sobotę, 27 czerwca, warto wybrać się na os. Koszyce. Na Placu Kusocińskiego przy ul. Raginisa odbędzie się piknik na powitanie lata. Impreza startuje o godz. 16.

fot. archiwum

W programie przewidziano sporo atrakcji dla najmłodszych. Czekać będą na nich: kreatywne animacje, konkursy z nagrodami, gry zespołowe i dmuchańce.

Nie zabraknie też części muzycznej. O godz. 19 przed publicznością pojawi się Nikodem Liro, który zaprezentuje utwory Zbigniewa Wodeckiego. Następnie zaplanowano koncert „Moja szkatułka – Grechuta Tribute”.

O godz. 21:30 uczestnicy pikniku będą mogli wziąć udział w plenerowej zabawie tanecznej. Tę część imprezy poprowadzi DJ.

Organizatorami wydarzenia są Rada Osiedla Koszyce oraz Tarnowskie Centrum Kultury. Wydarzenie finansowane z budżetu miasta Tarnowa.

 (ww)

 


Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoEuropejski Fundusz SpołecznyProgram czyste powietrze - weź dotację, wymień piecEkointerwencja - Zgłoś spalanie odpadów lub naruszenie uchwały antysmogowejCiepłe mieszkanieTarnów.pl miesięcznik miejski