Prezydent Tarnowa na rzecz WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia. Do akcji włączył się także prezydent Roman Ciepiela, który na licytację przekazał szablę otrzymaną od straży miejskiej. - Mam nadzieję, że szabla będzie wartościową pamiątką dla nabywcy. Cel jest szczytny. Warto pomagać! – mówi prezydent Tarnowa.

Przypomnijmy, że podczas 27. finału WOŚP na ulice miasta wyjdzie ponad tysiąc wolontariuszy, którzy będą zbierać datki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami drugiego oraz trzeciego stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

O tym, co będzie się działo w ramach WOŚP w Tarnowie, przeczytasz TUTAJ.

(ks)