Panoramy Tarnowa

Aktualności TCI

To oni najlepiej znają Tarnów!

Paweł Chwał, dziennikarz Gazety Krakowskiej zwyciężył w trzeciej edycji konkursu „Znam Tarnów – wielki test wiedzy o mieście”. Zdobył 99 punktów i został wyróżniony główną nagrodą w wysokości sześciu tysięcy złotych. - Pytania były bardzo trudne, ale właśnie tak powinien wyglądać konkurs Znam Tarnów. To prawdziwy test wiedzy o Tarnowie, nie tylko zwykły sprawdzian – mówił zwycięzca po zakończeniu konkursu. Drugie miejsce zajęła Justyna Chwał, żona Pawła, a trzecie – Ewa Borowska – Sądowicz.


Tarnowskie Centrum Informacji - AKTUALNOŚCI

Już są dostępne okolicznościowe stemple na 100-lecie niepodległości.

"Tarnów - pierwsze niepodległe" - taki napis znajduje się na stemplu okolicznościowym, który dostępny jest już w Tarnowskim Centrum Informacji.


Tarnowskie Centrum Informacji - AKTUALNOŚCI

Tarnowska kładka zakochanych ponownie otwarta.

Dobre wiadomości dla romantyków i nie tylko. Można już korzystać z kładki nad Wątokiem w Tarnowie, na barierkach której zakochani zostawiali kłódki ze swoimi inicjałami. W lutym, rozpoczął się remont generalny będącego w katastrofalnym stanie mostku.


Tarnowskie Centrum Informacji - AKTUALNOŚCI

Starym busem wyruszą na podbój Europy. Ich podróż życia zrobi reklamę Tarnowowi.

Piątka przyjaciół z Tarnowa już za kilka tygodni rozpocznie niezwykłą podróż. W 43 dni mają zamiar odwiedzić 10 europejskich państw. Kontynent przemierzać będą 33-letnim volkswagenem T3. Samochód jest obecnie przygotowywany do pokonania trasy liczącej ponad 10 tysięcy kilometrów.


Tarnowskie Centrum Informacji - AKTUALNOŚCI