TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe / Ferie z Kaną 2011 we współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa

Ferie z Kaną 2011 we współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa

Kana zaprasza do wspólnej zabawy wszystkich uczniów tarnowskich szkół. Tej zimy bądź aktywny! Kana gwarantuje: świetną zabawę, dobrze zorganizowany czas, mnóstwo atrakcji i niezapomnianą atmosferę. Wszystkie zajęcia są współfinansowane przez Urząd Miasta Tarnowa.

Zobacz nasze propozycje...

 

Kana WINTER 2011 - I tydzień ferii

Jak co roku KCEM Kana organizuje zajęcia edukacyjno-rekreacyjne pod nazwą Kana Winter 2011. Startujemy: 31 stycznia (poniedziałek), kończymy 4 lutego (piątek).
Rozpoczynamy językiem angielskim lub niemieckim, następnie uwalniamy pokłady energii na obiektach sportowo-rekreacyjnych miasta Tarnowa. Do dyspozycji lodowisko basen, ścianka wspinaczkowa. Dla miłośników rysunku przygotowaliśmy specjalny Kącik Rysownika.
Zainteresowany?
Wystarczy pobrać kartę zgłoszeniową, starannie ją uzupełnić i przynieść do sekretariatu Kany. O przyjęciu decyduje kolejność zapisu.

Kana Ski Fun 2011

To już 7 edycja KANA Ski Fun, czyli tygodniowy wypoczynek na stokach narciarskich Jaworzyny Krynickiej. W tym roku zapraszamy w terminie od 5 do 12 lutego 2011 roku.
Gwarantujemy: Szusowanie na nartach lub snowboardzie pod okiem instruktorów PZN. Naukę jazdy od podstaw. Zakwaterowanie w 3 osobowych pokojach z łazienką. Pełne wyżywienie z przerwą na drugie śniadanie w góralskiej Gospodzie na stoku. W godzinach wieczornych dodatkowe atrakcje: Klimek SPA****, zajęcia na hali sportowej, rekreacja na łyżwach, dla chętnych - degustacja wód mineralnych w Pijalni Krynickiej, grill z zaprzęgami kumotrów, dyskoteka, siłownia, sauna...
Tegoroczna edycja Kana Ski Fun 2011 dodatkowo z warsztatami kursu I pomocy.
Wyjazd 5 lutego 2011 roku o godz. 14:00 (sobota)
z parkingu Parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnowie przy ul. Klikowskiej 21.
Powrót 12 lutego 2011 roku o godz. 19:00 (sobota)
na parking Parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnowie.
Koszt 780 zł bez skipasów.
Koszt skipasów do 300 zł.
Zapisy w sekretariacie Kany. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.
Szczegóły www.kana.pl

Znaczniki

Archiwalne