TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

1 września to bardzo ważna data w życiu każdego pierwszoklasisty. Młodzi ludzie wchodzą w kolejny etap, jakim jest nauka w szkole. Aby uprzyjemnić ten moment młodym piłkarzom, tarnowski Metal tego właśnie dnia zorganizował turniej dla zawodników z roczników 2010 i 2011.

Podczas weekendu piłkarskich kibiców w Tarnowie czeka prawdziwa „posucha”. Zdecydowana większość naszych seniorskich drużyn zagra w sobotę i w niedzielę na wyjazdach. Na własnym boisku zaprezentują się jedynie zawodnicy Metalu Tarnów.

W niedzielę 2 września na stadionie przy ul. Piłsudskiego odbędzie się sportowe spotkanie rodzinne z okazji zakończenia wakacji z „Lekkoatletyką dla każdego” i „Młodym Olimpijczykiem”.

W najbliższą sobotę, 1 września, w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie rozegrany zostanie towarzyski turniej piłki ręcznej mężczyzn.

W sobotę 15 września na stadionie Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego rozegrane zostaną lekkoatletyczne mistrzostwa województwa małopolskiego dzieci młodszych, dzieci starszych i młodzików.

Czwartą kolejkę spotkań rozegrały wczoraj drużyny rywalizujące w tarnowskiej klasie „B”. Obie drużyny z Tarnowa wykorzystały atut gry na swoich boiskach, nie tylko zdobywając komplet punktów, ale i nie tracąc żadnej bramki.

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje wszystkich klientów o przedłużeniu terminu otwarcia basenu letniego na Górze św. Marcina. Czynny on będzie – w godz. 10-19 – do niedzieli, 2 września.

Marcel Kuc i Kacper Szczurek, zawodnicy klubu TTSK K-Team Tarnów, działającego w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów, reprezentować będą barwy Polski w Kartingowych Mistrzostwach Świata CIK-FIA.

Decyzją prezesa zarządu Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej, swoje funkcje przestali pełnić: trener Grupy Azoty Unii Tarnów, Paweł Baran oraz menadżer drużyny, Mirosław Cierniak. Według informacji podanych na oficjalnym serwisie Unii Tarnów ŻSSA obaj panowie do końca sezonu poprowadzą jedynie drużynę młodzieżową.

Z pięcioma medalami, dwoma złotymi, srebrnym i dwoma brązowymi, wrócili zawodnicy – a właściwie zawodniczki – MLUKS Tarnów z odbywających się w Siedlcach XXI Ogólnopolskich Igrzysk LZS. Wszystkie te medale podopieczne trenera Ryszarda Jasicza wywalczyły w kategorii do lat 18.

Znaczniki

Archiwalne