TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Dziesiąte, wspinaczkowe Mistrzostwa Świata 2009 odbędą się w najbliższych dniach, w prowincji Qinghai w Chinach. Nasz kraj reprezentować będzie czwórka zawodników, którzy wystartują w konkurencjach wspinaczki na czas.

Zespół Unii Tarnów nie zwalnia tempa w pierwszoligowych rozgrywkach i pewnie wygrywa wyjazdowe spotkanie z zespołem KM Ostów 57:34.

WAKACJE NA TORZE KARTINGOWYM „SPEED RACE” w ramach Lato w Mieście – Bezpieczne Wakacje Tarnów 2009. W wakacje serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkolną na zajęcia rekreacyjno-sportowe w formie szkoleń.

Tarnowska Szkółka Bokserska, zaprasza na bezpłatne zajęcia rekreacyjno-sportowe. Propozycja skierowana jest do młodzieży ze szkół podstawowych (klasy V i VI), gimnazjów oraz szkół średnich.

W dniach 19 – 21 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Kozienicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce.

W miniony weekend, na ścianie wspinaczkowej TOSiR-u rozegrano najważniejszą juniorską imprezę wspinaczkową w kraju – Mistrzostwa Polski Juniorów w konkurencjach: prowadzenie i na czas.

W niedzielę 21.06.2009 na bardzo trudnej trasie na zboczach Góry Św.Marcina rozegrano 3 eliminację zawodów kolarskich z cyklu PUCHAR TARNOWA MTB 2009.

I LO-MPEC Tarnów zdobywcą internetowego PUCHARU POLSKI DRUŻYN UCZNIOWSKICH w brydżu sportowym.

W piątkowy wieczór w Rzeszowie miał odbyć sie zaległy mecz I ligi żużla pomiędzy Marmą Hadykówką Rzeszów a Unia Tarnów, do spotkania jednak nie doszło ze względu na zły stan toru.

W dniach 13-14 czerwca na Placu Niepodległości w Krakowie rozegrano Mistrzostwa Polski w Boulderingu. Impreza była częścią obchodów 90-cio lecia istnienia Klubu Sportowego „Korona Kraków” – organizatora imprezy.

Znaczniki

Archiwalne