TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Zaległe spotkanie I ligi pomiędzy Marmą Hadykówką Rzeszów a Unia Tarnów zostanie rozegrane 19 czerwca (piątek).

Przedszkole Publiczne nr 32 w Tarnowie przystąpiło do Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Z tej okazji zorganizowało imprezę rekreacyjną.

8 medali zdobyli tarnowscy sportowcy z Startu Tarnów podczas Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w lekkiej atletyce. W zawodach wystartowali: Agnieszka Kozioł, Małgorzata Wajs, Tomasz Pietruszka, Bartosz Hajnysz, Adam Janiga, Miłosz Giża, Rafał Kusiak oraz Tomasz Stach.

Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie oraz ZKS Unia Tarnów ogłasza nabór do nowotworzonych klas sportowych o profilu piłki nożnej i lekkoatletyki.

W zapowiadanym jako mecz sezonu w Tarnowie, pojedynku piłkarzy Unii z Hutnikiem Kraków, lepszym okazali się goście. Krakowianie wygrali 3:2.

W Hali Sportowej „Jaskółka” w Tarnowie, ul. Traugutta 3a, w dniu 30 maja 2009 r. w godz. od 10:00 do 13:00 odbędzie się IX Tarnowska Olimpiada Przedszkolaków.

Zawodnik Tarnowskiego Klubu Tenisowego Tikkurila Wojciech Pinas zajął drugie miejsce w rozegranym na kortach przy ul. Romanowicza Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym zawodników do lat 12.

Agnieszka Sak z Unii Tarnów w rozegranych na pływalni w Ostrowcu Świętokrzyskim Mistrzostwach Polski seniorek zdobyła brązowy medal.

Piłkarze tarnowskiej Unii wygrali czwarty mecz z rzędu. W ostatniej kolejce trzeciej ligi na wyjeździe pokonali 1:0 Neptuna Końskie, po bramce Kamila Pawlaka w 9 min.

Piłkarze tarnowskiej Unii nie zwalniają tempa. Właśnie wygrali trzeci mecz z rzędu. W czwartek pokonali Granat Skarżysko-Kamienna 2:0. Bramki dla nich zdobyli Robert Witek i Piotr Drozdowicz.

Znaczniki

Archiwalne