TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

29 grudnia w Tarnowie rozegrano Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym.

W niedzielne przedpołudnie 15 grudnia w Kościelisku na Chotarzu - 130 zawodników, a wśród nich 12 osobowa grupa biegaczek i biegaczy narciarskich z Tarnowa,  zainaugurowała Puchar Polski Amatorów. W silnej obsadzie wyścigów na dystansach 10 km dla mężczyzn i 5 km dla kobiet doskonale spisali się nasi amatorzy biegania na nartach.

3. Finały PetroActiv Grand i Petit Prix i Małopolska Liga Młodzieżowa.

Mecz między PKCh PWSZ Tarnów, a KRS Ekstrim Gorlice odbędzie się 21.12.2013 o godzinie 18.00 na nowej hali PWSZ, ul. Mickiewicza 8.

Stowarzyszenie Sportowe „Sokół Tarnów” zaprasza w najbliższą niedzielę (8 grudnia) na godz. 11.00 na kolejny spacer z kijkami „Na Marcinkę Marsz”.

Przez sport kartingowy, zabawę i własną dyscyplinę do efektywnej edukacji oraz aktywnego i właściwego zagospodarowania czasu wolnego młodym ludziom. Karting jest doskonałą alternatywą na nudę, by młodzież w swoim czasie wolnym nie sięgała często po różnego rodzaju używki w tym alkohol i narkotyki.

Zapraszamy na mecz 2 ligi siatkówki kobiet.

Od 29 listopada do 1 grudnia 2013 r. w Poznaniu rozgrywane były finały Mistrzostw Polski Młodzików w boksie.

Zapraszamy w niedzielę (8 grudnia) o godz. 11 wszystkie dzieci oraz sympatyków, pasjonatów motorsportu do Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych - Tor SPEED RACE Tarnów przy ul. Kochanowskiego 30 (teren Zakładów Mechanicznych), gdzie w ramach imprezy TEMI Karting Grand Prix (od godz. 9) odbędzie się już po raz czwarty społeczna akcja „Moto Mikołaje".

Znaczniki

Archiwalne