TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Szlagierowy mecz lidera Westovii Okna Pawłowski z wiceliderem Rock N` Roll Redruk, zgodnie z przewidywaniami, okazał się absolutnym hit dziewiątej kolejki Pawłowski Sport Tarnowskiej Ligi Futsalu.

W niedzielę 19 grudnia na Torze Kartingowym „SPEED RACE” w Tarnowie odbyła się VIII runda zawodów kartingowych dla dzieci i młodzieży szkolnej z cyklu Karting Grand Prix 2010 o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Zawody propagują bezpieczeństwo ruchu drogowego w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.

Mijający rok 2010 obfitował w indywidualne i zespołowe sukcesy grup młodzieżowych tarnowskich „Jaskółek”, które porównać można do osiągnięć wychowanka Unii, Jarosława Popieli.

Zwycięstwo i drugie miejsce to plon pierwszych startów utalentowanego tenisisty Tarnowskiego Klubu Tenisowego w Halowych Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych.

W piątek 17 grudnia po raz kolejny wielkie emocje towarzyszyły startującym na torze SPEED RACE Tarnów. Tym razem odbyła się rywalizacja pomiędzy drużynami rodziców z dziećmi.

W stolicy Górnego Śląska w dniach 10-12 grudnia 2010 roku odbyło się szkolenie, którego tematem był: „Nowoczesny trening motoryczny w piłce nożnej”. Uczestniczyli w nim trenerzy Unii Tarnów i Zespołu Szkół Sportowych.

Pobierz harmonogram funkcjonowania obiektór TOSiR w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku:

Już po raz piąty Auto Moto Klub Tarnowski zaprasza wszystkich kierowców amatorów do Tarnowa na SuperSprint z WOŚP o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Tradycyjniem, 50 załóg będzie mogło rywalizować podczas 5.Tarnowskiej Moto-Orkiestry, w której odbędą się pokazy oraz licytowane przejazdy z zawodnikami licencjonowanymi.

W sobotę i niedzielę zapraszamy na Mistrzostwa Polski Południowej w Tańcu Towarzyskim oraz ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Zima 2010". Imprezy te odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej "Jaskółka" przy ul. Traugutta 3a.

Choć na dworze zimno, na torze SPEED RACE było gorąco. Wszystko to za sprawą Drużynowego Kartingowego Wyścigu Długodystansowego.

Znaczniki

Archiwalne