TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

PTTK zaprasza na sztafetę z okazji 100. rocznicy wybuchu I Wojny Światowej

W dniach 25-26 października 2014 r. na pływalni Mosir w Tychach odbyły się VII Ogólnopolski Miting Pływacki im. Maćka Maika. W zawodach uczestniczyło 240 pływaków z dysfunkcją narządu ruchu i wzroku oraz pływacy pełnosprawni. Tarnowscy pływacy zdobyli łącznie 13 medali 5 złotych, 5 srebrnych oraz 3 brązowe.

Na odbywających się w Gnojniku Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików złoty medal wywalczył Kamil Zakrzewski.

Mecz między Grupa Azoty PWSZ Tarnów, a Tomasovią Tomaszów Lubelski odbędzie się 25.10.2014 (sobota) o godzinie 18.00 na nowej hali PWSZ, ul. Mickiewicza 8.

Bardzo dobrze zaprezentowali się pięściarze klubu bokserskiego „Tiger Tarnów", którzy w miniony weekend brali udział w dwóch imprezach pięściarskich.

Siedmiu Polaków znalazło się w pierwszej dziesiątce tegorocznego rankingu pucharu świata IFSC.Zawodnicy reprezentacji Polski w dyscyplinie wspinaczki sportowej, startujący w konkurencji na czas, zakończyli sezon podczas ostatniej edycji pucharu świata. Zawody odbyły się w dniach 18-19 października w chińskiej miejscowości Wujiang.

Zawodnicy reprezentacji Polski w dyscyplinie wspinaczki sportowej, startujący w konkurencji na czas, zakończyli sezon podczas ostatniej edycji pucharu świata. Zawody odbyły się w dniach 18-19 października w chińskiej miejscowości Wujiang. Aż sześciu Polaków znalazło się w pierwszej dziesiątce tegorocznego rankingu pucharu świata IFSC.

W ubiegłą sobotę w Częstochowie młodzi mini żużlowcy z UKS'' Jaskółki Tarnów'' odniosły swoje pierwsze historyczne zwycięstwo w test-meczu na mini torze USKŚ ''Speedway Częstochowa''.

Kurs brydża towarzyskiego dla seniorów w I LO w środy o godz. 16.15.

Tarnów zajął 6. miejsce w grupie VI w klasyfikacji generalnej, a 2 miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej (województwo Małopolskie) VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich – XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2014.

Znaczniki

Archiwalne