TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Podczas rozgrywanych w Spale Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów zaledwie 2cm zabrakło do brązowego medalu w skoku w dal zawodnikowi KU AZS PWSZ w Tarnowie Damianowi Tarczoniowi.

Mimo, iż w kraju panuje nadal aura zimowa, to do rozpoczęcia sezonu żużlowego pozostały już tylko dwa miesiące. Żużlowcy spod znaku Jaskółki rozpoczęli zgrupowanie zimowe w Zakopanem, zaś w Klubie ciągle trwa sprzedaż karnetów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zarząd Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej podjął decyzję w uzgodnieniu z głównymi partnerami, iż drużyna w nadchodzącym sezonie ENEA Ekstraligi wystąpi pod historyczną nazwą: „Unia Tarnów”

MKS Pałac Młodzieży Tarnów zaprasza najmłodszych mieszkańców Tarnowa  na  ostatnią sobotę ferii zimowych na sportowo.

Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów  zaprasza na biegowe trasy narciarskie na Górze Św. Marcina.

19 stycznia w Szczecinie odbył się (pierwszy z czterech) Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Krajów Nadbałtyckich. Bardzo dobrze zaprezentował się młodzik 45 kg Maciej Kiwior (Tiger Tarnów), który wywalczył złoty medal i zdobył cztery punkty do klasyfikacji ogólnej.

Podczas lekkoatletycznych  zawodów halowych w Brzeszczach (19.01.) bardzo dobry występ zaliczyli zawodnicy nowo utworzonej sekcji lekkoatletycznej KU AZS PWSZ w Tarnowie, podopieczni trenera Jarosława Wałaszka: Ewa Łabno i Damian Tarczoń.

W niedzielę 20 stycznia 2013 roku adepci sportów motorowych rywalizowali na małych bolidach jakimi są gokarty. Każdy począwszy od przedszkola po przez podstawówkę, aż po ucznia szkoły ponadgimnazjalnej oraz osoby niepełnosprawne mógł wziąć udział w feryjnych zawodach kartingowych z cyklu Karting Winter Cup Tarnów 2013 o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Zapraszamy na mecz między PKCh PWSZ Tarnów, a MKS V LO San-Pajda Łańcut, 23.01.2012 (środa) o godzinie 18.00 na hali I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie przy ul. Piłsudkiego 4.

MKS Pałac Młodzieży Tarnów zaprasza najmłodszych mieszkańców Tarnowa  na sobotę w ramach  ferii zimowych na sportowo.

Auto Moto Klub Tarnowski wspólnie z TTSK K-Team Tarnów tradycyjnie już wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, organizując 7. Tarnowską Moto-Orkiestrę.

Znaczniki

Archiwalne