TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Współpraca z NGO

Współpraca z NGO

Konkursy Ofert
Prawo

Aktualności NGO

Zapraszamy tarnowskie organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do włączenia się w proces przygotowywania programu współpracy na 2019 r.

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w dwudniowym szkoleniu dotyczącym problematyki RODO.  

Stowarzyszenie MAMY TARNÓW ma przyjemność zaprosić Państwa na III edycję Tarnowskich Targów Mama&Dziecko. Jest to jedyne takie wydarzenie w regionie tarnowskim, skierowane do rodziców i dzieci z Tarnowa i okolic. 

Tarnowska KANA zaprasza dzieci i rodziców na Dzień Rodziny 2018, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 czerwca o godz. 10:00 na terenach TOSiR przy ul. Wojska Polskiego.

W związku ze zbliżającym się terminem naboru wniosków na dofinansowania w programie Europa dla obywateli, Punkt Kontaktowy programu organizuje serię spotkań informacyjnych poprzedzających najbliższy nabór wniosków o dofinansowania dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej.

Wzorem lat ubiegłych, w Dniu Pracownika Socjalnego, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przyzna nagrody specjalne za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej w 2018 r.

Zapraszamy na X Tarnowski Turniej o Grzywnę Władyki z Marcińskiej Góry. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Zamek Tarnowski i Bractwo św. Jakuba.

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), czyli RODO oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2018 r. poz. 1000) Urząd Miasta Tarnowa zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 29 maja br. (wtorek) o godz. 12.00 na Sali Lustrzanej (ul. Wałowa 10).

Masz ciekawy pomysł na co wydać publiczne pieniądze, by dobrze służyły mieszkańcom regionu? Nie czekaj i już dziś zgłoś swój projekt w 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do zagospodarowania jest aż 8 mln zł! To łatwiejsze niż myślisz, liczy się przede wszystkim kreatywność i odrobina chęci. Jeśli Twój projekt wygra głosowanie to Urząd Marszałkowski zrealizuje to zadanie lub powierzy jego wykonanie organizacji pozarządowej.

Pajacykowa Sieć Pomocowa działa na zasadzie regrantingu. PAH rekrutuje organizacje działające lokalnie z terenów najbardziej zagrożonych ubóstwem i przekazuje im środki finansowe na prowadzenie dożywiania dzieci w regionie.

 

Galeria - NGO

Osoba odpowiedzialna w Urzędzie Miasta Tarnowa za współpracę z organizacjami pozarządowymi:

Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

ul. Goldhammera 3, pok. 208

Bartosz Bykowski
b.bykowski@umt.tarnow.pl
tel. 14 688 24 42