TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Siemacha wyróżnia Gemini!

Siemacha wyróżnia Gemini!

Gemini Holdings zostało zgłoszone przez SIEMACHĘ do konkursu „Dobroczyńca Roku”. Spółka, dzięki której wybudowano tarnowską placówkę SIEMACHY ma dużą szansę na tytuł. Czy Gemini go uzyska? Wszystko w rękach Internautów!

To już 14 edycja konkursu organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Do konkursu zgłaszane są firmy, które zaangażowały się w ciekawe i najbardziej wartościowe projekty realizowane wspólnie z organizacjami pozarządowymi. Gemini Holdings zostało wyróżnione przez tarnowską SIEMACHĘ.

IMG_8225

Przypomnijmy, że realizując społeczną misję biznesu Gemini Holdings wybudowało tarnowską siedzibę Stowarzyszenia „Siemacha”. Placówka działa od połowy października 2010 r przy Gemini Park Tarnów. Ten nowoczesny ośrodek dla dzieci i młodzieży pozwala na twórcze i odpowiedzialne spędzanie czasu. Inwestycja kosztowała niemal 8 mln zł.

O przyznaniu tytułu decydują ludzie – każdy z nas biorąc udział w internetowym głosowaniu. Wystarczy wejść na stronę internetową www.dobroczyncaroku.pl lub aplikację na Facebooku apps.facebook.com/dobroczynca i zagłosować na Gemini Holdings! Na Facebookowym profilu Gemini Park Tarnów również znajduje się bezpośredni link do głosowania.

IMG_9746

- Czujemy się zaszczyceni i wyróżnieni tą nominacją. Mamy nadzieję, że nasi sympatycy nas nie zawiodą, tym bardziej, że sukces Gemini to sukces Tarnowa i okolic! - mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Nie tylko właściciel - Gemini Holdings, ale całe Gemini Park Tarnów mocno angażuje się w działalność SIEMACHY i wspiera liczne tego typu przedsięwzięcia.

Znaczniki

Archiwalne