TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Przed nami 11. Forum Inwestycyjne

Przed nami 11. Forum Inwestycyjne

Przed nami 11. Forum Inwestycyjne

2 dni debat i spotkań, 20 bloków tematycznych – dziś rozpoczyna się 11. Forum Inwestycyjne w Tarnowie – jedno z najważniejszych wydarzeń ekonomiczno-gospodarczych w regionie.

Formuła konferencji przewiduje dyskusje panelowe z udziałem przedstawicieli świata nauki, biznesu, polityki oraz prezentacje praktycznego zastosowania rozwiązań innowacyjnych w biznesie. Rozwiązania te zaprezentują zarówno startupowcy, jak i przedstawiciele największych firm doradczych, sektora IT i koncernów przemysłowych.

Dotychczasowe edycje pokazały, jak ważne są tarnowskie, doroczne spotkania gospodarcze. Od trzech lat, tarnowskie Forum Inwestycyjne, jako samodzielna impreza, buduje markę Miasta przyjaznego dla biznesu, inwestorów oraz środowiska startupowego – mówi Roman Ciepiela, prezydent miasta Tarnowa.

Wiodącymi tematami podczas tegorocznego wydarzenia będą: technologie finansowe (finTech), nowe technologie w energetyce i w służbie zdrowia oraz nowoczesne systemy zarządzania w przedsiębiorstwach. Forum Inwestycyjne to jednak nie tylko debaty i spotkania biznesowe – to również szansa na zaistnienie młodych przedsiębiorców i uzdolnionych studentów. Z myślą o nich po raz kolejny zostały zorganizowane dwa konkursy promujące nowatorskie projekty: STARTUP AWARD i ROBOT SHOW. Ich zwycięzców poznamy we wtorek 17 kwietnia. Dzisiejszego wieczoru poznamy natomiast Inwestora i Inwestycję Roku.

Relacja z 11. Forum Inwestycyjnego dostępna jest TUTAJ

Pogram 11. Forum Inwestycyjnego dostępny poniżej.

Znaczniki

Archiwalne