TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Najlepsze wakacyjne kadry KONKURS

Najlepsze wakacyjne kadry KONKURS

Najlepsze wakacyjne kadry KONKURS

Pasjonujesz się fotografią i chciałbyś się pochwalić swoimi pracami? Weź udział w konkursie „Wakacyjna Przyroda”, w którym zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia na terenie Tarnowa lub w jego najbliższej okolicy o tematyce przyrodniczej lub krajobrazowej. Prace można zgłaszać do 30 września. Najlepsze fotografie będzie można oglądać na wystawie w tarnowskim teatrze.

Każdy uczestnik może złożyć tylko jedno zdjęcie (nie może być wcześniej publikowane). Ocenie podlegać będą zarówno fotografie czarno-białe, jak  i kolorowe, wykonane w okresie od lipca do końca września. Zdjęcie (w formacie 20 x 30 cm, na papierze błyszczącym) musi być opatrzone tytułem, pseudonimem autora oraz datą i miejscem jego wykonania. Do fotografii należy dołączyć zgodę na wykorzystanie pracy (w przypadku osób niepełnoletnich podpisaną przez osobę dorosłą). Uczestnicy muszą również dostarczyć zdjęcie w formie elektronicznej na informatycznych nośnikach danych.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na początku listopada. Wystawę prac będzie można oglądać w foyer teatru. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają cenne nagrody rzeczowe i wyróżnienia. Przypomnijmy, że w zeszłym roku laureaci otrzymali drony i kamerki sportowe.

Prace przyjmuje Wydział Ochrony Środowiska magistratu, przy ul. Nowej 4,  tel. 14 68-82-872. Zdjęcia mogą być również przesyłane pocztą, z dopiskiem „Konkurs fotograficzny – Wakacyjna Przyroda” na adres:

Urząd Miasta Tarnowa

ul. Nowa 4

33-100 Tarnów

 

fot. Kamil Szczupał, laureat II miejsca w ubiegłorocznej edycji konkursu

(ww)

Znaczniki

Archiwalne