TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie

Jeszcze tylko jutro (sobota, 10 marca) przy specjalnym stoisku w Galerii Tarnovia będzie można zgłaszać swoje kandydatury do zaplanowanych na koniec marca Regionalnych Wyborów Miss Polonia. Zwyciężczyni otrzyma nie tylko zaszczytny tytuł Miss Tarnowa, ale zostanie również twarzą galerii.

Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o. zaprasza do udziału w kursie: Samodzielny Księgowy w ramach projektu „Zaksięguj swoją przyszłość” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VIII, Działanie 8.1, Podziałanie 8.1.1 „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Po zakończeniu ferii zimowych przyszedł czas na rozpoczęcie przygotowań do organizacji letniego wypoczynku dla tarnowskich dzieci. Już można je zapisywać na półkolonie, które organizowane będą w ramach miejskiego programu „Lato w Mieście – Bezpieczne Wakacje Tarnów 2012”.

Już dzisiaj kolejna rocznica lokacji Tarnowa. Tradycyjnie już, po raz piąty, urodziny miasta zostały zainaugurowane na Rynku słodką imprezą z udziałem maluchów ze wszystkich tarnowskich przedszkoli.

Zakończył się konkurs „Tarnów w 3D” zorganizowany przez Biuro Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Tarnowa. Jego celem było utworzenie, przy aktywnym wsparciu mieszkańców, zaawansowanego modelu 3D miasta do aplikacji Google Earth. Wpłynęło w sumie 18 zgłoszeń, z czego do finału zakwalifikowano 12.

W serwisie „Podróże" portalu Onet ukazał się artykuł o Tarnowie jako Polskim Biegunie Ciepła. Jest również wzmianka o działalności i ofercie Tarnowskiego Centrum Informacji. Zachęcamy do lektury.

W okresie 14 marca – 30 kwietnia br., w budynku przy ul. Kochanowskiego 30 w Tarnowie (I piętro Przychodni Lekarskiej) przeprowadzona zostanie kwalifikacja wojskowa osób z terenu miasta Tarnowa.

Inwestycje prowadzone przez Urząd realizowane są zgodnie z założeniami i ustalonym harmonogramem. Pogoda sprzyja budowlańcom i wielu miejscach po zimie ruszyły prace. Do końca kwietnia powinni zostać wyłonieni wykonawcy na nowe zadania. Natomiast do połowy marca będą ogłoszone wszystkie pozostałe przetargi na termomodernizację 16 obiektów komunalnych realizowaną w ramach trzech wieloletnich programów współfinansowanych ze środków zewnętrznych. Inwestycje prowadzi Centrum Rozwoju Miasta. Od 1 marca do jego zadań należy także nadzór nad strategicznymi inwestycjami drogowymi.

to generalny wniosek z badania zadowolenia klienta Urzędu Miasta Tarnowa przeprowadzonego przez niezależnych konsultantów. Celem badania była identyfikacja poziomu zadowolenia z jakości obsługi oraz pomiar zadowolenia w odniesieniu do poszczególnych elementów tego procesu.

Rozstrzygnięto kolejny konkurs dla organizacji pozarządowych. Tym razem pieniądze w wysokosci 135 tysięcy złotych trafiły do dziewięciu podmiotów, które włączą się w promocję miasta i marki „Tarnów”.

Znaczniki

Archiwalne