TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie

- Mieszkańcy z tego chętnie korzystają – mówi komendant tarnowskiej Straży Miejskiej Tadeusz Pawlik. Mowa o pomocy tarnowianom, którzy z powodu niskich temperatur mają problem z uruchomieniem samochodu. Strażnicy miejscy dysponują specjalnym urządzeniem do rozruchu.

Urząd Miasta Tarnowa w ramach akcji „Moda na ekotorbę – zrezygnuj z nieekologicznych foliówek”zachęca tarnowian do korzystania z bawełnianych toreb ekologicznych. – Zapraszamy do Urzędu Miasta, gdzie wystarczy wypełnić anonimową, krótką ankietę, by otrzymać ekologiczną torbę – zachęca dyrektor Centrum Usług Ogólnomiejskich Jacek Kułaga.

Remont charakterystycznych dla Mościc obiektów sportowych jest coraz bardziej zaawansowany. Obecnie wykonano już ok. 10% zaplanowanych prac. Zakończenie całości zaplanowano na 2015 rok. – Wykonawca deklaruje, że jest szansa na wcześniejszy finał modernizacji. Jeżeli, tak jak dotychczas, aura będzie sprzyjać, może się ona zakończyć już w grudniu przyszłego roku, czyli cztery miesiące przed terminem – mówi dyrektor Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Edward Rusnarczyk.

Znaczniki

Archiwalne