TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie

Tarnowianie, po raz kolejny, rozmawiali z prezydentem. Zainteresowanie, jak zawsze, było bardzo duże. Padało mnóstwo pytań, z różnych dziedzin, od mieszkańców zainteresowanych sprawami miasta. Poniżej prezentujemy zapis czatu, w zakładce "Czat z prezydentem" znajdą się również odpowiedzi na pytania, które z przyczyn czasowych "nie weszły" do czatu.

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji informujeże od dnia 5 lipca 2012r. - czwartek od godziny 12.00 do 6 lipca 2012 r. piątek do godziny 22.00 nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody zasilanej z sieci MPEC przez co Park Wodny przy ul. Piłsudskiego w tych dniach będzie nieczynny. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy i zapraszamy do skorzystania z obiektów letnich tj. Basen Letni na Górze Św. Marcina który czynny jest codziennie od 10.00 do 19.00 oraz basen letni przy ul. Traugutta 5a czynny codziennie od 10.00 do 19.00 .

Rada Miejska podjęła uchwałę o wprowadzeniu programu „Karta Tarnowskiej Rodziny”. Chodzi o przygotowanie oferty w postaci różnorodnych ulg i preferencji dla rodzin, w których jest co najmniej czworo dzieci. System będzie zsynchronizowany z Kartą Mieszkańca.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tarnowie informuje, że w dniach od czwartku 5 lipca br. od godz. 07:00 do soboty 7 lipca br. do godz. 07:00 nastąpi przerwa w dostarczaniu ciepłej wody użytkowej do budynków zasilanych z sieci MPEC Tarnów. Przerwą w dostawie CCW zostaną objęte wszystkie budynki mieszkalne i obiekty użyteczności publicznej w Tarnowie z wyjątkiem budynków zlokalizowanych w Mościcach oraz tych, które zaopatrywane są w CCW z lokalnych kotłowni gazowych.

Przy delegaturze Urzędu Wojewódzkiego stanął duży namiot, gdzie można bezpłatnie zwiedzać papieską wystawę 'Nie lękajcie się młodości! Karol Wojtyła - Jan Paweł II i młodzi'.

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 68

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 67

Znaczniki

Archiwalne