TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie

„Pozory mylą, dowód nie” – pod takim hasłem Komenda Główna Policji i Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego w Polsce – Browary Polskie od 2009 r. realizują ogólnopolską kampanię edukacyjną, której celem jest ograniczenie sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim oraz przeciwdziałanie spożyciu alkoholu w tej grupie wiekowej. W połowie lipca 2012 r. rusza kolejna edycja programu, tak jak poprzednia, ukierunkowana na aktywizację środowisk lokalnych.

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 76.

Obiekt zmienia wygląd. Całkowity koszt inwestycji to ponad 190 tys. zł. Finał prac zaplanowano na sierpień.

Obiekt zmienia wygląd. Całkowity koszt inwestycji to ponad 190 tys. zł. Finał prac zaplanowano na sierpień.

Rozpoczęła się druga część akcji prospołecznej na rzecz osób uprzywilejowanych: „Ustąp miejsca – uprzejmość nic nie kosztuje”, której organizatorami jest Zarząd Komunikacji Miejskiej wraz z Centrum Handlowym Gemini Park, a patronat objął prezydent Tarnowa.

Jak informuje DRAGADOS S.A. Biuro Budowy Autostrady A4 Wierzchosławice – Krzyż już od jutra nastąpią poważne zmiany w organizacji ruchu.

Już po raz trzynasty tarnowianie będą mieli okazję wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy ogród i najpiękniejszy balkon „Zielony Tarnów”. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnowa, posiadających zadbane ogrody i ciekawie zagospodarowane roślinnością balkony, do zgłoszenia ich do konkursu.

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 75.

Zachęcamy do udziału w dwóch konkursach fotograficznych: „Wykadruj inwestycje! Pokaż efekty Małopolskiego regionalnego Programu Operacyjnego” oraz „Wakacyjna przyroda”.

Uruchomiona specjalna kurtyna wodna, woda do picia w specjalnych pojemnikach i prawdziwe oblężenie basenów. Trwa walka z upałami.

Znaczniki

Archiwalne